Bătaie într-un club de la Buiucani. Doi tineri transportați la spital

Date:

Doi tineri au fost transportați la spital după ce au fost agresați într-un club din sectorul Buiucani. Incidentul a avut loc în dimineața zilei de duminică, în jurul orei 5, la „Fanconi Riviera”, scrie recordnews.md, cu referire la PulsMedia.MD.

Potrivit imaginilor video primite , mai multe persoane i-au atacat pe cei doi cu pumni și picioare, lovindu-i repetat chiar și după ce au căzut la pământ. Martorii afirmă că victimele au suferit răni grave și au necesitat îngrijiri medicale de urgență.

Motivele atacului rămân necunoscute. Poliția nu a oferit încă detalii despre identitatea agresorilor sau circumstanțele exacte ale incidentului.

Articole relatate

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Distribuie Postarea: